Les
Ontwerp je eigen Tiny House (VO)
-
- Docent Karlijn
- Kanaal Lasersnijden
- Leermiddel Lasersnijder
- Duur 4 lesuren
In deze les ontwerpen de leerlingen een Tiny House en maken ze een model met de lasersnijder. De leerlingen leren over ruimtelijke figuren, verbindingen en rekenen op schaal. Ze doen onderzoek naar Tiny Houses, bedenken een ontwerp, maken een bouwtekening op schaal, snijden dit uit met de lasersnijder en zetten het vervolgens in elkaar. De leerlingen leren dat een Tiny House een milieuvriendelijke manier van wonen is.
Handig om te hebben
Gerelateerd lesmateriaal
Gerelateerde micro learnings
-
Lasersnijden
Telefoonhoesjes pimpen, of een tiny house ontwerpen: zo combineer je lasersnijden met ontwerpend leren in jouw lessen.
-
3D printen
Bedenken, ontwerpen, bouwen, testen en gebruiken: met een 3D-printer in de klas ervaren leerlingen in korte tijd het hele maakproces.
-
Natuur, wetenschap en techniek (PO)
Leren over licht en wonderlijk water: onderzoekend en ontwerpend ontdekken leerlingen in het basisonderwijs de wereld om zich heen.
-
Bèta, wetenschap en techniek (VO)
Een 3D printer bij wiskunde of het ontwerpen van een vertical farm: zo integreer je onderzoeken en ontwerpen in de [...]