Lesmateriaal
Kat onder de loep
Tijdens deze les gaan de leerlingen aan de hand van een onderzoek naar katten ervaren wat het verschil en de relatie is tussen hoofd- en subvragen. Ze leren hoe deze hen kunnen helpen bij het (online) vinden van een antwoord. Ze gebruiken een (online) mindmap voor het bedenken van hoofd- en subvragen. Ook leren ze vragen selecteren die het beste passen bij het gekozen onderwerp.
Het DIY-werkblad kan volledig zelfstandig worden gemaakt als huiswerkopdracht, maar het kan ook als werkblad voor een klassikale les worden gebruikt.
Tip: klik op de Menu-optie (drie puntjes) om de presentatie op volledig scherm weer te geven. De PowerPoint is ook te downloaden en te bewerken. Klik hiervoor rechts op de Slides-knop.