• Ontdek de gratis lesbibliotheek

  • Verdiep je in een thema

  • Schaf je lesbenodigdheden aan

Programmerende piraten?

Lesmateriaal

Programmerende piraten?

Tijdens deze les gaan de leerlingen aan de hand van een spel ervaren hoe een computer weet welke acties op elkaar volgen, bijvoorbeeld bij het keuzemenu van een telefoon of bij het kopen van een treinkaartje bij de treinkaartjesautomaat. Ook leren ze hoe dit heet, op welke manier het genoteerd wordt en krijgen ze voorbeelden van het gebruik van dit principe.

Tip: klik op de Menu-optie (drie puntjes) om de presentatie op volledig scherm weer te geven. De PowerPoint is ook te downloaden en te bewerken. Klik hiervoor rechts op de Slides-knop.

Basisonderwijs
groep 6, groep 7, groep 8


Downloads

Gerelateerd lesmateriaal

    Ontdek de leukste makers


    • FutureNL

      Geef les in digitale vaardigheden, ethiek en burgerschap met de Digi-doeners van FutureNL.

      Bekijk maker

    • UpgradeNL en FutureNL

      Enthousiasmeer jouw leerlingen voor technologie met de Make Tech Yours Digi-doeners van UpgradeNL en FutureNL.

      Bekijk maker

      Verdiep je in een kanaal


      • Robotica en programmeren

        Een toevoeging van robotica en programmeren aan je curriculum is dé manier om je leerlingen te laten werken aan hun 21e-eeuwse vaardigheden.

        Bekijk het themakanaal